- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1553 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
75 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
22
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1553 Culés
9
0
@Emhyr Bernardo to jest taki magik, bardzo bym go chciał u nas. Może coś być na rzeczy, bo City chce De Jonga, a agentem Bernardo jest Jorge Mendes, który dobrze współpracuje z Barcą. Środek Bernardo - Pedri... Przecież to by tak chodziło. BTW powoli zaczynamy rozkradać City. Jeszcze Laporte i Rodri i będzie git ;D
0
@AlexDark00 Szkoda że nie mamy nadal nikogo na zastąpienie Busquetsa ale może ktoś się urodzi w 2023.
0
@Emhyr Spróbowałbym tam Nico. Ewentualnie jak przyjdzie Kessie to jego, bo grał na tej pozycji w Atalancie i na początku w Milanie. Ewentualnie mamy już kogoś kogo można spróbować - Eric Garcia.
0
@AlexDark00 Ani Nico nie ma walorów do tej pozycji ani Kessie. Można powiedzieć ale dlaczego przecież są silni. No tak tylko że do tej pozycji musisz być kreatywny dobrze bronić i najważniejsze trzymać się pozycji a oni są ofensywniejszymi zawodnikami.
0
@Emhyr Wolałbym obecnie takiego Casemiro niż Busiego na tej pozycji bo w takim a nie innym kierunku poszła piłka nożna od kreowania jest Pedri taki np czy Gavi. Co mi z Dma, który świetnie czyta gre ale jego dynamika jest na poziomie starego Żuka?
0
@Emhyr Nico jeszcze jest młody i w młodzieżowych drużynach grał właśnie jako pivot. Można go uformować jeszcze, Kessie pamięta pewnie jeszcze grę na tej pozycji. Dziwi mnie strasznie fakt, że nie interesujemy się Kamarą z Marsylii, idealnie by pasował na tę pozycję.
1
@AlexDark00 Kamara do Atletico juz podobno idzie gdzieś Moretto niedawno pisał.
1
@Coutinho007 No jeśli zmienią ustawienie to może być i ktoś taki jak Casemiro ale nie sądzę że to nastąpi skoro Xavi uważa Busquetsa za motor napędowy drużyny to będzie szukał kogoś bardzo podobnego.
0
@Emhyr Słyszałem, dlatego właśnie dziwię się, że wgl o niego nie walczyliśmy. Pewnie jakby się Barca zgłosiła to wolałby przejść tu niż do antyfutbolu Atletico.
0
@Emhyr tego kamare z OM można by było spróbować
Albo rodriego z City jeśli niedługo mu się kończy kontrakt
0
@kryhaa W 2024 mu się kończy a Kamara już zaklepany praktycznie przez Atletico.
0
@Emhyr no to Lipka ://
0
@Emhyr Ale nie ma kogoś podobnego.
0
@Emhyr W 2023 się skończy nie 2024.
0
@Coutinho007 W 2024 Rodriemu się kończy tak jest napisane na transfermarkt. Jakby mu się kończył w 2023 to już by dawno były oferty za niego.
0
@Emhyr Aa ty o Rodrim a ja o Busim pisałem ok.