La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

konto usunięte

0

Będę w Madrycie za miesiąc. Krótka piłka. Na moim miejscu poszlibyscie zwiedzić Santiago Bernabeu czy nie? Z jednej strony pchanie pieniędzy dla największego rywala (całe kilkanaście euro pewnie) a z drugiej strony być tam i nie zobaczyć takiego stadionu...

15

@AdamaTraore zdemoluj im kible

9

@AdamaTraore Jasne, że warto.

7

@AdamaTraore Co to za dylemat? Oczywiście, że bym poszedł!

11

@AdamaTraore ja poszedłbym się tam tylko wysrać. Ale w sumie kible w remoncie...

7

@AdamaTraore zawsze możesz zostawić im prezent na wycieraczce :)

konto usunięte

2

@Kapitan hawk
Przynajmniej załatwisz się w komfortowych warunkach, a gołębie ci na czapkę nie narobią ;)

konto usunięte

6

@AdamaTraore oczywiście, że idź i zobacz. Chorym jest to co niektórzy powyżej piszą. To nasz rywal, a nie wróg jak np. dla Ukrainy są ruscy obecnie.

konto usunięte

2

@AdamaTraore byłem 3 dni temu w Madrycie, niestety teraz nie da się wejść na stadion, więc byłem tylko pod. Z zewnątrz lipa (roboty i żurawie). Pytałem obsługi w ich oficjalnym sklepie i powiedzieli, że otwarcie stadionu dla zwiedzających ma być od 18-19 mają, koszt około 20 euro.

2

@AdamaTraore Ja tak jak @Kapitan hawk . Zwiedzić to bym poszedł Wanda Metropolitano.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?