La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

konto usunięte

0

Zaczynając od lat 80 XX wieku i najlepszych napastników :

1. Van Basten
2. Ronaldo Nazario


..... (inna liga)

Lewandowski, Suarez, Henry, Aguero, Rivaldo, Romario itd

Kolejność wedle uznania ;)

konto usunięte

0

@MESSIah16 Najlepszych w prime zdecydowanie. Ale czy również pod względem całej kariery? Tutaj już można dyskutować.
No i tam poniżej zapomniałeś i Ibrze ;D

0

@MESSIah16
Ronaldo Nazario w latach 80 XX nie grał w piłkę. Robicie jakiegoś starego dziada z gościa rocznik 1976 :D

konto usunięte

0

@AmigoBlancos zaczynając, wyraźnie napisane! :)
Van Basten wtedy grał.

0

@MESSIah16 popatrzyłem sobie statystycznie i nie chcę by ktoś zrozumiał że jakoś umniejszam Van Bastenowi bo to wielki piłkarz ale czy na tyle by stawiać go aż tak bardzo nad tą resztą? Pomijając że dla mnie Nazario to najlepsza 9 w historii to po prostu trochę nie łapie czemu Marco to jest aż tak wyraźnie lepszy napastnik niż Lewy czy Suarez

0

@MESSIah16
Nazario nie grał, więc nie można go oceniać przez pryzmat lat 80 XX wieku. Wiem, że napisałeś ZACZNAJĄC, ale to wygląda trochę tak jakby Ronaldo w tych latach grał. Z mojej perspektywy oczywiście.

konto usunięte

0

@FCBMati10 znacznie lepszy od Suareza czy Lewego, zobacz w jakim wieku kończył granie w piłkę, on był wtedy na szczycie futbolowego świata.
Co do Nazario myślę, że są to zawodnicy bardzo bliscy sobie.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Zaczynając od lat 80, czyli uwzględniając wszystkich zawodników od tego czasu. W zestawieniu nie ma Pele czy Mullera, a jest Lewy czy Benzema. I nikt go przez pryzmat lat 80 nie ocenia, nie wiem skąd taki wniosek.

0

@MESSIah16 to o jego kontuzji to wiem, ale patrząc sucho na statystyki (niestety nie miałem przyjemności go oglądać na żywo) to spodziewałem się czegoś więcej

konto usunięte

1

@FCBMati10 wiesz, to była inna piłka, tam czasami kilkanaście bramek wystarczyło do tytułu króla strzelców w Serie A. Ale grali tam o wiele lepsi obrońcy niż dziś na czele z Baresim czy Maldinim.

0

@MESSIah16 to też prawda, musze sobie odpalic jakies jego highlightsy chociaż to pewnie nie zaspokoi mojej ciekawości

0

@MESSIah16 Przede wszystkim obrońcy wtedy mogli więcej. Nikt nie chronił napastników tak jak teraz.

konto usunięte

0

@MESSIah16 Koledzy często piszą o jakimś prime piłkarzy. To jest totalna głupota i nigdy nie można opisywać piłkarza opierając się na czymś takim. Przecież taki prime jest zależny of wielu czynników a nie koniecznie od aktualnej formy. Inaczej zawodnik wygląda mając obok siebie Messiego Inieste czy Xaviego a inaczej mając Błaszczykowskiego Mullera czy Riberyego. Czasami można być w najlepszej formie ale trafia się na źle funkcjonującą drużynę i odwrotnie. Dlatego należy oceniając zawodników brać całokształt kariery.
Przecież ja osobiście jako prawy pomocnik w 3 lidze niemieckiej w jednym z sezonów strzeliłem 9 bramek i miałem 19 asyst. Znalazłem się w 11 sezonu w Kickerze i wybrano mnie 3 najlepszym zawodnikiem ligi tuż za Geraldem Asamoah. Gdyby to brać pod uwagę to byłem kozakiem. A zobacz co osiągnął Asamoah a co ja:)
Messi
Ronaldo Nazario
Ronaldo
Van Basten
Lewandowski
Henry
Ibra
Benzema
Suarez
Van Nistrlooy
Raul
Aguero
Szewa
Itd :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?