La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1504 Culés

0

Tak patrząc ost na historię to jak za rok wygra Real (zobaczymy( to cztery lata bez mistrza to niestety kest opina. Oby tylko niw było tych lat więcej, no coś na razie spokojnie pracować.

2

@Kamiloza91 Kpina ? Niedawno miałeś 8 mistrzostw w ciągu 11 lat. Teraz drużyna jest w okresie budowy i trzeba to niestety przeczekać chociaż myśle, że następny sezon będzie bardzo dobry ;) Dopiero 3 rok bez mistrzostwa a ty już panikujesz ja piernicze. Zobacz ile Milan czeka na mistrzostwo. My i tak w miarę dobrze poradziliśmy sobie po odejściu Messiego gdzie sam myślałem, że będzie po prostu bardzo źle z nami. Ale z Xavi jest nadzieja tyle ci powiem.

0

@BoreekxD Masz racje to było debilne. Kpina złe słowo. Trzeba przeprosić Barcelonę. Możs lepsze słowo to smutnawe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?