La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

8

Sprzedaż De Jonga to tylko kwestia finansowa. Dla mnie już nic nie trzeba wyjaśniać. W normalnych okolicznościach po prostu zostałby w drużynie.
Może nie spełnił oczekiwań ale też umówmy się, u kogo miał je spełnić? U Velverde? Koemana? Setiena?
Jeśli faktycznie odejdzie w PL poradzi sobie znakomicie. Tam jest więcej miejsca i moim zdaniem może stać się drugim DeBruyne.

0

@prokofiew z tym drugim de Bruyne to poleciales
Ale ogólnie się zgadzam
I życzę mu szczęścia w Utd

0

@kryhaa Dlaczego poleciałem? DeBruyne to topowy pomocnik ale nie najlepszy na świecie. Wiadomo, że Frankie nie będzie dokładnie jak on, ale bardziej chodzi mi o prezentowany poziom.

0

@prokofiew to kto jest od niego lepszy? Xd

0

@kryhaa No np. Foden, Bruno Fernandes lub Bernardo SIlva. Na pewno są przynajmniej na tym samym poziomie

0

@prokofiew ojj moim zdaniem zupełnie nie
Nawet poszedłbym dalej
Że od kilku lat rudy jest najlepszym pomocnikiem na świecie
Każdy z nich jest o wiele mniej regularny
Gdyby Kevin nie łapał tak często kontuzji to pewnie nie byłoby żadnych dyskusji

0

@kryhaa Niby tak. Ale Tak to możemy sobie dyskutować w nieskończoność. Gdyby Dembele nie był kontuzjowany...wiesz o co mi chodzi.
Moim zdaniem De Jong jeszcze nie pokazał wszystkiego bo nie miał z kim i kiedy. To tylko moja opinia i jakby nie chodzi o to by to udowadniać. Zwyczajnie wydaje mi się, że może być na poziomie rudego przy odpowiednim zespole i trenerze.

0

@prokofiew wiesz Franek gra u nas już chyba 3 lata i nie widać jakiegoś progresu w reprze Holandii też się jakoś nie wyróżniał a chłopak ma już 25 lat
To już wiek w którym należy coś od zawodnika wymagać
Moim zdaniem lepiej nie przespać szansy kiedy można zarobić fajne pieniądze na zawodniku który byc może kiedyś odpali

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?