La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

2

Na kogo postawilibyście?


20

@Pilka_jest_okragla nie wziąłbym alonso nawet do trzymania latarki staremu, a co dopiero do barcelony

8

@Pilka_jest_okragla Ja wolałbym Grimaldo.

6

@Pilka_jest_okragla Grimaldo bo młodszy.

konto usunięte

8

@Pilka_jest_okragla Grimaldo. Alonso to wahadło, a my nie gramy wahadłami. Alonso jest mocno przeciętny, miał fajna forme za Conte, ale to tyle. Reszta to pojedyncze mecze

konto usunięte

3

@Pilka_jest_okragla Gaya>Grimaldo>Reszta

0

@Pilka_jest_okragla napewno nie chcemy w Barcelonie mordercy jakim jest Alonso

0

@Explode Mocne słowa, ja jednak wyżej stawiam Hernandeza, Daviesa czy Cancelo, więc z tą "resztą" się nie zgadzam ;)

@Pilka_jest_okragla Jakby Grimaldo miał przejść za darmo to bym się nie gniewał, a chyba po tym sezonie mu się kończy kontrakt, więc może jest taki pomysł, żeby za rok zastąpił Albę.

konto usunięte

0

@Johnnie_Walker Davies czy Cancelo są nie do wyjęcia tutaj chodzi o realne transfery :P

0

@Explode marcelo i mendy też nie

0

@Pilka_jest_okragla jeden i drugi jakiś cudowny to nie jest.

0

@Explode Gaya nie jest realnym transferem, więc dla mnie ten sam wózek :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?