La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 725 Culés

konto usunięte

2

Kicker właśnie podał, że Lewandowski ostatecznie odchodzi z Bayernu. Jest tylko jedna kwestia - Bayern powiedział, że nie sprzeda Lewandowskiego, a także, że sam zawodnik wypełni do końca kontrakt.

Ciekawe przeciąganie liny, jestem bardzo ciekawy jak to się skończy. Z jednej strony uważam, że Lewy powinien z Bayernu odejść już parę lat temu, lecz z drugiej albo teraz albo chyba nigdy. To będzie ciekawe lato w Monachium. Zaryzykuję tezę, że w momencie kiedy Lewy odejdzie w Niemczech może pojawić się nowy mistrz Bundesligi.

Największa zaleta ale i wada Bayernu? Są oszczędni, czasami jednak przeradza się to w skąpstwo. Jestem bardzo ciekawa, jak sytuacja w tabeli Bundesligi, będzie wyglądać po odejściu Lewego.

konto usunięte

1

@Freudysta Słabe zachowanie Bayernu. Przyszedł do nich za darmo, bramek nastrzelał od ciula, pobił kilka rekordów i nie chcą go puścić do ostatniego wielkiego klubu przed końcem kariery

0

@Freudysta a prawo Bosmana?

konto usunięte

0

@DonAndrzejos Mam nieodparte wrażenie, że w tym przypadku ono nie obowiązuje, nie wiem co w kontrakcie jest na ten temat zawarte.

1

@DonAndrzejos za wcześnie

konto usunięte

0

@Freudysta Zahavi jest upartym i irytującym agentem więc obstawiam że jednak to on wygra zresztą Lewy sam chce odejść więc Bayern powinien mu pójść na rękę po tym ile dla nich zrobił.

0

@Freudysta Brawo Bayern, trzymajcie go jak najdalej od Barcelony.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?