La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

2

Czyli Ukraina dała nam 0 pkt bo Jury jest prorosyjskie, czy to zwykłe chamy i nie doceniają naszej pomocy ?

2

1

@zmiana_plana A może po prostu nie spodobała im się nasza piosenka? :D

0

@zmiana_plana Jutro Morawiecki ogłosi że wycofujemy pomoc Ukrainie bo dali nam 0 w konkursie wycia do mikrofona.

7

@Bykunn No tak, bo Polska dała Ukrainie 12 punktów, ze względu na piosenkę ;)

1

@Barcanajlepszyteam Ale to tak jak na ZP, ktoś da głos na kolegę z drużyny, a ktoś na tego kto grał najlepiej. Życie. Nie wiem co Cię dziwi

0

@Bykunn Nie dziwi mnie to, że Polska zagłosowała na Ukrainę. Dziwi mnie natomiast, że nasi ,, bracia" nam się nie odwdzięczyli, bo nie od dziś wiadomo, że w Eurowizji nie chodzi o wybór najlepszej piosenki.

0

@Barcanajlepszyteam Ale może oni zagłosowali według oficjalnych zasad tego konkursu czyli na najlepsze wykonania? :D Przecież równie dobrze polskie jury mogło (i powinno) to zrobić. I co mieliby się obrazić? Naprawdę w głowie się nie mieści to co tu czytam dziś xD Chyba że wszyscy na bombie mocnej

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?