La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2327 Culés

15

22

@Lionel_Messi10 oby to nie była prawda, wolałbym by dłużej grał w Europie.

1

@Messibestplayerintheworld Prawdopodobne jest ze zagra w jakimś meczu towarzyskim Barcy i sie pożegna z kibicami a po wielkim pożegnaniu odejdzie grac do Beckhama. :)

Edit. Wszystko będzie wiadome za rok, po wygaśnięciu kontraktu Leo w PSG. :)

1

@Lionel_Messi10 Heheh juz to mówiłem że rok temu że następny przystanek Leo po PSG to będzie MLS i jeszcze jedno, razem z nim będzie grał tam Suarez

2

@Lionel_Messi10 Szkoda... Myślałem, że dłużej pogra w Europie.

0

@Cwaniak4 @Ptasior Jak pisałem wyżej, wszystko będzie wiadome za rok, jak Leo wygaśnie kontrakt z PSG. :)

1

@Lionel_Messi10 Najlepiej moim zdaniem jakby na zakończenie kariery zagrał w lidze Argentyńskiej :)

1

@Adi123456789 do Newells Old Boys wielki powrót? ;P

1

@Lionel_Messi10 Jak najbardziej :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?