- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
0
Tak naprawdę to Valencia jest pod ścianą a nie my. To oni prosili o spotkanie i potrzebują pieniędzy ze sprzedaży więc to 60 mln może jeszcze gwałtownie spaść lub po prostu podejść z kreatywną księgowością. Chcą Braithwaita? Proszę bardzo 20 mln i wasz a w drugą stronę Gaya za 20 mln.
1
@Emhyr Oni chcą kasy, a my jeszcze nawet nie uzbieraliśmy kasy na Lewego i możemy im zaoferować tylko szrot piłkarski :) a hajs już jakiś poszedł na tego Christensena i Kessiego podobno ;x
0
@Emhyr przecież oni muszą zarobić a nie wyjść na zero.
2
@Hubsao Muszą w książeczce zarobić. Myślisz po co były te "wymiany" Arthur Pjanic czy Neto Cillessen?
0
@Transu96 Jak mógł na nich pójść, jak oni za darmo przychodzą...
0
@PatrykBarca Chociażby premia za podpis.
0
@Emhyr przecież tam nie było wymiany jeden do jednego :) Valencia w budżecie zaplanowała, że przed 30.06 musi sprzedać piłkarzy za minimum 40 milionów euro (Marca, Mundo) Więc na logike ze nie mogą wyjść na zero.
0
@Hubsao https://www.fcbarca.com/90115-wymiana-cillessen-neto-czyli-transakcja-prawie-idealna.html masz
0
@Emhyr no ja mówiłem o Pjanic-Arthur
0
@Hubsao No to masz https://www.fcbarca.com/95388-media-zgodne-arthur-zgodzil-sie-na-transfer-do-juventusu-operacja-wkrotce-zostanie-sfinalizowana.html Operacja jest motywowana w mediach głównie koniecznością zamknięcia budżetu przez Barcelonę. Nie od dziś mówi się, że Katalończycy do 30 czerwca muszą sprzedać piłkarzy za 70 milionów euro, a Juventus im to ułatwi.
Ta sama sytuacja co ma teraz Valencia. Nie muszą zarobić tylko zamknąć budżet w książeczce.
0
@Emhyr no to wytłumacz mi dlaczego zapłacili nam 20 mln więcej za Arthura skoro Barcelona nie musiała zarobić? ten sam przypadek jest teraz w Valencii :D muszą do 30 czerwca zarobić na zawodniakach 40 mln i a nas nie stać żeby złożyć za nich oferte w wysokości nawet 20 mln :) jedyna szansa to zastrzyk gotówki po sprzedaży udziałów lub transfery z klubu.
0
@Hubsao 50 więcej. Nawet nie czytasz artykułów które ci wysyłam to nie drążę więcej bo i tak nie zrozumiesz.
0
@Emhyr przecież wymiana była 60-80 :) czego nie zrozumie? Barcelona musiała zarobić 70 mln stąd te ceny za Arthura i Pjanicia :) Valencia musi zarobic 40 mln ale Barcelona nie ma takich pieniędzy żeby nawet złożyć oferte (Romero)
0
@Hubsao Włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio również uważa, że Arthur zaakceptował odejście do Juventusu, a do uzgodnienia pozostały tylko szczegóły. Według niego Barça będzie mogła zarobić na Brazylijczyku 70 milionów euro + 5 milionów zmiennych, a Pjanić ma kosztować 60 milionów + bonusy.
60-80? Zakładam że bonusy zawarte zostały tak żeby było planowane 70 mln.
0
@Emhyr pomijając kwote bo i tak Barcelona na tym zarobila ile musiała :) mało zmienia czy to było 15-20 milionów ze zmiennymi czy bez. Wytłumacz mi jak my mamy złożyć jakąkolwiek oferte Valencii w aktualnej sytuacji klubu? i czego nie zrozumiałem? bo mam nadzieję że ogarniasz ze wtedy Barcelona "miała" te pieniądze na Pjanicia a to jest ogromna różnica z dzisiejszą sytuacją i nie jesteśmy w stanie pomóc im w księgowości bo tych pieniędzy po prostu nie mamy na transfery.