La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

4

Jeżeli Alonso na prawdę jest już prawie dogadamy to transfer Gayi upadnie na pewno. Nie rozumiem tego, bo jest to jedna z lepszych okazji rynkowych. Chyba, że zarząd wychodzi z założenia że nie zależy mi tak bardzo na grze dla nas.

0

@Jestjakjest Podejrzewam, że nie są przekonani co do Gayi(w tym sezonie jest średni) którego kontrakt pewnie byłby na 5lat i wolą przeczekać z solidnym zmiennikiem jakim jest Alonso. A za dwa lata jak już sytuacja finansowa się uspokoi to ruszyć po jakiegoś kozaka.

0

@Jestjakjest Alonso to też nie byłby zły zakup - oczywiście za rozsądne pieniądze.

konto usunięte

0

@Jestjakjest Gaya trochę jedzie na opinii z tamtego sezonu który miał świetny. Ten ma dużo gorszy i nawet nie jest wymieniany jako kandydat do najlepszego LO ligi. No i też często się łamał.

2

@Emhyr trudno byc dobrym piłkarzem w bagnie jakim jest Valencia

konto usunięte

0

@Jestjakjest A Soler jednak się mocno wyróżnia :D Guedes też

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?