La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 763 Culés

0

Bardzo dużo winy ma sam Dembele skoro nie chce podpisać kontraktu zawsze managera można zmienić.Albo po prostu samemu usiąść do rozmów. Zresztą temu Sissoko zależy tylko aby dla siebie premie wyciągnąć.Laporta powinien wziąść Dembele w obroty i powiedzieć masz tydzień na podjęcie decyzji a ten cyrk już od listopada się ciągnie.Dembele myślę że czeka za decyzją Mbappe. Jeśli żółw zostanie w Paryżu to Dembele tam nie pójdzie.

konto usunięte

1

@ikar34 a moim zdaniem klub właściwie się zachowuje. Niewłaściwie by było gdyby uziemili go i siedział pół roku. Pozwolili Xaviemu zdobyć zaufanie piłkarza, zawalczyć o niego i wykorzystać go na ile się dało w drugiej połowie sezonu. Teraz niech robi co chce. Kibice od nienawiści przeszli w miłość, trener w niego wierzy, szatnia też polubiła i zarząd robi co może by został. Teraz jego ruch.

A co do samego piłkarza, wie co musi zrobić. Jeśli kocha klub jak to deklarował swego czasu to się dostosuje w jakimś zakresie i zostanie. To jest ten moment gdzie udowadniasz coś więcej.

0

@ikar34 tylko po co tam miałbym pójść neymar jest słaby messi tak samo haland wzmocnił MC Real też się wzmocnił a tu dochodzi strzelec i projekt robi się mocny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?