- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
0
Minister infrastruktury Ukrainy Ołeksandr Kubrakow przekazał, że straty w infrastrukturze wywołane rosyjskim atakiem wynoszą od 30 do 40 miliardów dolarów. Przedstawił skalę strat: zniszczonych 300 mostów, 23 tysiące kilometrów dróg, 6 tysięcy kilometrów torów, 20 stacji kolejowych zrównanych z ziemią [tvn24.pl].
Czy Rosja rzeczywiście przegrywa te wojnę? Wydaje mi się, że oni konsekwentnie chcą teraz po prostu głównie zniszczyć Ukrainę, żeby Ukraińcy nie myśleli o NATO i Unii, tylko o tym,co mają włożyć do garnka. Im więcej sprzętu zachód dostarczy na Ukrainę i im dłużej ona będzie się bronić, tym bardziej będzie zrujnowana. Rosja nie ma za bardzo już nic do stracenia. Wszystkie sankcje i tak już zostały nałożone.
3
@Przemek2323 a sprzęt który rosja traci to jest darmowy. Miliardy wydane na pociski, amunicję, broń, sprzęt, ludzi szkolonych latami - w tym pilotów, oficerów, generałów...
Brak dostaw hi-tech sprzętu do rosji, typu procki, chipy, przez co nie są w stanie wyprodukować w pełni sprawnego sprzętu wojskowego.
Dołączenie Finlandii i Szwecji to klęska.
A dodatkowo konsekwencje sankcji zobaczymy pod koniec roku.
0
@Survier zgoda, z tym że woja nie toczy się na terytorium Rosji, a cała jej infrastruktura zostaje nienaruszona. Niszczona jest tylko Ukraina.
Nawet straty w ludziach, chociaż to głupio porównywać, są bardziej dotykliwe dla Ukrainy. Po stronie Rosji giną "tylko" żołnierze, w większości mięso armatnie z dalekich republik.
1
@Przemek2323 Infrastruktura w Rosji nie istnieje więc nie trzeba jej niszczyć. Widziałeś rosyjskie miasta? Poza Moskwą i Petersburgiem to one wyglądają jakby tam była wojna od dekady. Ukraine zachód odbuduje a Rosja popadnie w jeszcze większy kryzys