La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1156 Culés

3

To jest dobre co się tutaj i na notatniku w wykonaniu hala kibiców dzieje :D
Przez cały rok, wszyscy z nich byli przekonani, że Mbappe do nich dołączy, że będzie najlepszy w ich klubie, że to klub marzeń, realowi się nie odmawia itd.

Dziś nagle, już żaden z nich go nie potrzebuje, Mbappe w sumie nie taki kozak, po co im on i tak dalej. A na deser wjechał Benzema, który dodał zdjęcie Tupaca ze swoim przyjacielem przez którego został zamordowany.

Tam naprawdę panuje, albo jakaś mania wyższości, albo kompleksy bo to aż śmieszne co oni tam czasem odwalają XD

2

@Qba2312
Wszystko się zgadza. Nie pochwalam obrażania Mbappé, ale jeśli taka sytuacja miałaby miejsce w Barcelonie, pompowanie balonika, bombardowanie newsami codziennie przez niemal rok, układanie składów pod Mbappé, a wszystko skończyłoby się odmowa Mbappé tutaj sytuacja byłaby taka sama, wyzwiska i tak dalej. Z ta różnicą, że medorator wyczyścił, by sytuację BAN i dowodzenia, tam masz wolną amerykankę i leci napier**alanka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?