La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

0

jeszcze się skończy tak, że Dembele pójdzie do psg, a my z powrotem będziemy się kulać z dziadkiem Messim i gwiazdeczką Neymarem (no i może uda się Lewego kupić)

17

@gaucho104 Niby poniedziałek, nawet południa jeszcze nie ma, chociaż powoli się zbliża, a tu widzę nadal trzyma po weekendzie.

0

@Worny nie mierz wszystkich swoją miarą. Jedno jest pewne - w przyszłym sezonie jeszcze więcej dziadków albo ogórków typu Dybala bo za darmo i obrońcy Xaviego będą mieli kolejny sezon wymówkę :P

1

@gaucho104 To skoro już wszystko wiadomo to nie oglądaj spotkań w następnym sezonie, po co masz się męczyć oglądając tych ogórków i dziadków?
A co do kulania się z "dziadkiem Messim" i "gwiazdeczką Neymarem" to nawet nie wiem czy jest sens to komentować, bo to jest takie bardzo pozbawione logicznego myślenia, że nie warto tego dalej komentować.

0

@Worny będę oglądał mecze bo jestem ich kibicem. Nie zmienia to faktu że wygląda to źle i na poprawę się raczej nie zanosi, a mam prawo wyrazić swoje zdanie.

0

@gaucho104 Nikt nie zabroni ci wyrażać zdania, tak samo jak nikt nie zabroni mi napisać jak głupie jest twoje powyższe powyższe przemyślenie.

0

@Worny głupie twoim zdaniem. Opinia, nie fakt.

0

@gaucho104 Raczej nie tylko moim, bo każda logicznie myśląca osoba wie, że żadnego Messiego i Neymara nie będzie w Barcelonie. A co do nazywania Dybali ogórkiem to już w ogóle.

0

@Worny Dybala nie pasuje stylem gry do Barcy. To taki drugi Griezmann, Coutinho Depay. Sam sobie odpowiedz jak oni się sprawdzili.

1

@gaucho104 Ale to nie chodzi o to czy pasuje czy nie pasuje, tylko o nazywanie go ogórkiem. Też nie uważam, że jest potrzebny Barcelony, żeby nie było niedomówień, po prostu to nie ogórek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?