La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

1

Gratulacje dla RM.

Szkoda troche LFC, że przegrali.. Ale nie wiem czy jest obecnie jakaś drużyna, która by pokonała Real we wczorajszym meczu (wróć Kurtuła w takiej formie).
Bądźmy szczerzy ale ten puchar wygrał im Kurtuła.
Tak myślę kiedy w takiej formie był Nasz Niemiec i jak ważny jest bramkarz obecnie, jak Niemiec sie nie ogarnie i nie zacznie grać na poziomie a nie wiem czy to możliwe to możemy robić transfery wzmacniać inne pozycje ale nie widzę sukcesu bez bramkarza.
LFC na ten moment potrzebuje zmian, Mane Firmino odejdą trzeba znaleźć następców w sumie maja Diaza to teraz potrzebują prawdziwą 9.
Niestety footbal taki jest możesz mieć milion akcji na bramkę, pięknie grać ale ludzie pamiętają trofeum, które zdobywasz strzelając 1 bramkę mając tylko 1 akcje na bramke przeciwnika i grając opornie brzydko.
Stwierdzenie, że Real nie przyjeżdża grać finałów tylko przyjeżdża je wygrywać jest prawdziwe 100%, może mental, może dobry psycholog nie wiem ale tego co ma Real że w najważniejszych momentach się spina brakuje Nam.
Gratki dla Carlo to jest jedyny trener, które chciałbym zobaczyć w Barcelonie pomimo że trenował i trenuje Naszego rywala.

A na koniec pewna anegdotka jaka powiedział Szpaku wczoraj:

Real pytał Nas czy będzie jeszcze raz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?