- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
7
Gdy Borussia postanowiła zatrzymać Lewandowskiego do końca kontraktu to chłopak przemilczał, dograł sezon i dołożył trochę bramek na konto Dortmundu. Miał wtedy 26 lat. Teraz ma 34 i każdy sezon jest dla niego na wagę złota, więc wcale mu się nie dziwie, że zależy mu na tym by odejść od razu i nie tracić roku na usatysfakcjonowanie niemieckiego zarządu, który i tak tego nie doceni.
1
@MesQueUnClub_87 Czyli jeśli jesteś starszy to możesz sobie lekceważyć kontrakt?
Mógł o tym wcześniej myśleć i nie przedłużać kontraktu.
3
@Roobo Co to znaczy lekceważyć kontrakt? przecież nie wyjechał z Monachium zostawiając klub, treningi i wszystko co związane z kontraktem tylko przedstawił jasne stanowisko, że chciałby dojść do porozumienia z klubem w sprawie wcześniejszego odejścia i "ma nadzieję, że Bayern nie będzie chciał go zatrzymać tylko dlatego, że może". Jeśli go nie puszczą to będzie grał jeszcze rok i tyle.
1
@MesQueUnClub_87 Powiedział że dla niego to koniec z Bayernem mimo że ma kontrakt a Bayern jest przeciwny sprzedaży.
Jakie treningi miał zostawić jak żadne się nie odbywają.
Usprawiedliwienia go na siłę bo jest Polakiem robi się zabawne.
0
@Roobo Przecież finalnie i tak decyzja należy do klubu, więc to co powiedział znaczy tylko tyle, że teraz Bayern ma otwartą wiadomość, iż zawodnik chciałby odejść z klubu już teraz.
Podałem przykład i zbiór sytuacji (w tym między innymi opuszczanie treningów) których można by było mówić o słabym zachowaniu. Dembele w Borussii opuszczał treningi, Coutinho w Liverpool wymyślił ból pleców, a tutaj nie wiadomo co by zrobił Lewandowski bo jak słusznie zauważyłeś tych treningów obecnie nie ma. Mamy tylko otwartą wiadomość do zarządu.
Nie wiem po czym wniosek, że akurat ja go usprawiedliwiam ze względu na narodowość. Staram się wczuć w daną sytuację człowieka i wyobrazić sobie co ja bym zrobił będą w tym samym miejscu. Łatwo jest prawic morały o profesjonalizmie, prawilnym zachowaniu i wytykać palcem kiedy się jest tylko obserwatorem zza szklanego ekranu.