La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 939 Culés

10


Stracić 1/4 czołgów nie prowadząc działań zbrojnych???
Morawiecki i Błaszczak to jednak potrafią... XD

konto usunięte

37

@FC1899Barca Lepiej używać tych czołgów pod Charkowem teraz niż później pod Warszawą. Ale fakt, że brak zabezpieczenia w postaci czołgów z Niemiec to troszkę nieprofesjonalne. Ale przyzwyczaiłem się.

0

@FC1899Barca Polak potrafi.

2

@AdamaTraore Zgadzam się. Z tym, że skoro już oddaliśmy te czołgi to dobrze byłoby przyjąć te co nam oferują (bo z tego co czytałem to takie propozycje padły) a nie psioczyć, że my chcemy nowsze.
@kamilop Bez przesady. T-72 jeszcze jak na polskie warunki dawałyby radę. Stare to one mogłyby być na wyposażeniu amerykańskiej armii

2

@FC1899Barca Chyba lepiej żeby działały one w Ukrainie, niż kiedyś w Polsce. Bezpieczeństwo i niezawodność Ukrainy jest dla nas bardzo ważna, więc szkoda powielanie tych głupot. Prawdą jest zaś że powinniśmy być lepiej zabezpieczeni zbrojnie. PS. Te czołgi były bardzo stare

1

@FC1899Barca gardzę polityką pisu i uważam, że gdyby nie konfa to byliby najgorszą partią w Sejmie, ale tej decyzji nie można uznać za całkowitą porażkę i abstrakcje. Oczywiście, to że liczyli, że bez umowy na papierze Niemcy, których to PiS ze swoją reżimową telewizją atakują dzień w dzień, dadzą Polsce za darmo cokolwiek, to jest o raz całej polityki pisu, czyli nam się należy wszystko, kasa z UE, od USA, od Norwegii, ale jak od nas się wymaga podstawowej rzeczy jak praworządność, to PiS i konfa dostają sraczki, że atak na suwerenność. Ale jeśli chodzi o samo wspieranie Ukriany militarnie to jest to dobra decyzja. Lepiej, żeby te czołgi walczyły pod Charkowe czy Kijowem niz u nas. A napisanie, że straciliśmy 25% sprzętu nie przegrywając bitwy, to tępe manipulowanie ludem. Polska pomaga odeprzeć wroga, nie ryzykując przy tym życiem naszych żołnierzy.

1

@FC1899Barca Wielomski gówno wie na temat całej operacji i jej szczegółach.
Nie wszystko, co drukują media ma sens i jest prawdziwe. Takie operacje, jak przekazanie czołgów Ukrainie i przyjęcie sprzętu od Niemiec są częściowo tajne i pewnie nikt poza armią i politykami nie wie, jakie były dokładnie założenia.
Dzisiaj każdy się lansuje i chce się ogrzać przy ognisku około wojennych zdarzeń.
Pan Wielomski również, "Wojsko Polskie straciło 1/4 czołgów nie przegrywając żadnej bitwy" - prawda jakie to proste?
Prawie jak wina PiSu czy wina Tuska.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?