La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1425 Culés

8

Inflacja bazowa, czyli oparta na czynnikach zależnych od rządu wzrosła w maju do 8,3 % [Businessinsider.pl].

Tego nie można zwalić na Putina i Tuska.
A w sobotę podobno jakaś konwencja PiS. Przewiduję 15,16 i 17. emeryturę w ramach walki z inflacją.

7

@Przemek2323 są tu takie asy co wklejają jakieś teksty mądralińskich co uważają, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego XD

4

@wyrek Nie asy, tylko umysłowi impotenci. Nazywajmy rzeczy po imieniu.

0

@wyrek Nie asy, a as, bo to chyba tylko ja wkleiłem. Po drugie gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to byś nie pisał głupot, ale czego ja od Ciebie oczekuję, jak Ty nawet nie potrafisz normalnie podyskutować i powymieniać się argumentami, bo od razu rzucasz tekstami "co za bzdury". Po trzecie czytaj ze zrozumieniem, bo w tekście, który wkleiłem nie ma ani słowa o tym, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego. Po czwarte wkleiłem ten tekst, bo oczekiwałem jakieś dyskusji z sensownymi argumentami, nigdzie nie napisałem, że zgadzam lub nie zgadzam się z tymi słowami.
@MesQueUnClub_87 a czy wiesz o który tekst chodzi czy po prostu hejtujesz z góry?

0

@Zoker Odpisałem ci czy tam któremu z twoich popleczników z argumentami to nic nie odpowiedziałeś XD Nie dodając żadnego komentarza do wklejonego tekstu bierzesz go jako swoje słowa pod dyskusją.

0

@Zoker Hejtuje z góry każdego kto "uważa, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego" bo nie ma takiego tekstu, który mógłby to zdanie obronić argumentami.

0

@wyrek Jedyny komentarz, który skierowałeś do mnie brzmiał "co to za bzdury". Nie otrzymałem żadnego powiadomienia, więc sprawdź czy rzeczywiście pisałeś do mnie.

@MesQueUnClub_87 tylko nikt tak nie uważa, w tym tekście też nie padło takie stwierdzenie. Kolega @wyrek sobie wymyślił, że ludzie tak piszą.

0

@Zoker czytaj ze zrozumieniem komentarz. W większości, czyli ile? 80-90%? Jaka to różnica?

0

@Zoker No i ja się odniosłem wyłącznie do tego co napisał. Nie weryfikuję każdego wpisu przed skomentowaniem go czy nie jest czasem przekręcony z jakiejś inne dyskusji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?