- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1425 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
29 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1425 Culés
8
Inflacja bazowa, czyli oparta na czynnikach zależnych od rządu wzrosła w maju do 8,3 % [Businessinsider.pl].
Tego nie można zwalić na Putina i Tuska.
A w sobotę podobno jakaś konwencja PiS. Przewiduję 15,16 i 17. emeryturę w ramach walki z inflacją.
7
@Przemek2323 są tu takie asy co wklejają jakieś teksty mądralińskich co uważają, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego XD
4
@wyrek Nie asy, tylko umysłowi impotenci. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
0
@wyrek Nie asy, a as, bo to chyba tylko ja wkleiłem. Po drugie gdybyś przeczytał ze zrozumieniem to byś nie pisał głupot, ale czego ja od Ciebie oczekuję, jak Ty nawet nie potrafisz normalnie podyskutować i powymieniać się argumentami, bo od razu rzucasz tekstami "co za bzdury". Po trzecie czytaj ze zrozumieniem, bo w tekście, który wkleiłem nie ma ani słowa o tym, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego. Po czwarte wkleiłem ten tekst, bo oczekiwałem jakieś dyskusji z sensownymi argumentami, nigdzie nie napisałem, że zgadzam lub nie zgadzam się z tymi słowami.
@MesQueUnClub_87 a czy wiesz o który tekst chodzi czy po prostu hejtujesz z góry?
0
@Zoker Odpisałem ci czy tam któremu z twoich popleczników z argumentami to nic nie odpowiedziałeś XD Nie dodając żadnego komentarza do wklejonego tekstu bierzesz go jako swoje słowa pod dyskusją.
0
@Zoker Hejtuje z góry każdego kto "uważa, że inflacja jest w 100% pochodzenia zewnętrznego" bo nie ma takiego tekstu, który mógłby to zdanie obronić argumentami.
0
@wyrek Jedyny komentarz, który skierowałeś do mnie brzmiał "co to za bzdury". Nie otrzymałem żadnego powiadomienia, więc sprawdź czy rzeczywiście pisałeś do mnie.
@MesQueUnClub_87 tylko nikt tak nie uważa, w tym tekście też nie padło takie stwierdzenie. Kolega @wyrek sobie wymyślił, że ludzie tak piszą.
0
@Zoker czytaj ze zrozumieniem komentarz. W większości, czyli ile? 80-90%? Jaka to różnica?
0
@Zoker No i ja się odniosłem wyłącznie do tego co napisał. Nie weryfikuję każdego wpisu przed skomentowaniem go czy nie jest czasem przekręcony z jakiejś inne dyskusji :D