La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

8

"Od trzech lat Urząd Skarbowy domaga się ode mnie zapłacenia 0,00zł i wysyłają mi upomnienia i groźby oddania sprawy do sądu. Dziś dostałem wezwanie do zapłaty za to, że wysyłają mi ponaglenia do zapłaty - przypominam - 0zł 0 gr (słownie Ziobro złotych Ziobro groszy)"
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1654011815FYv4xmdOLz6DFTwyeYnuia.jpg
Via:wykop.pl
No nieźle ,ale z drugiej strony pokazuje to,w jakim kraju pełnym absurdów żyjemy
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca @HighestInTheRoom

2

@tomek8756 Nie mogl po prostu zrobic przelewu na 0 zlotych?

2

@JimMorrisonFCB Może nie miał tyle hajsu na koncie ^^

2

@JimMorrisonFCB nie da się takiego wykonać

0

@wyrek Skarbówka i ZUS to ulubione instytucje Polaków, szczególnie przedsiębiorców :)

2

@wyrek W takim razie wyslalbym im po prostu 10 groszy, ktore pozniej musieliby mi zwrocic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?