La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

konto usunięte

0

Ale póki co serial Obi Wan ostro zawodzi. Słaba scenografia, tragiczne aktorstwo, miałkie dialogi. No nie ma tego czegoś ten serial.

4

@masq A co sądzisz o dzisiejszym spektaklu Leo Messiego?

0

@Roobo dostaniesz odpowiedź, że nie strzelił bramki więc słabo ;)

konto usunięte

0

@mekston nie dostanie @Roobo żadnej odpowiedzi, bo nie mam w zwyczaju dawać wciągać się w offtopy. To tak jakbyście napisali post o tym meczu Argentyny, a ja bym zapytał 'a co sądzicie o serialu Obi Wan Kenobi?'. Raczej byłoby to skrajnie kretyńskie. No bo właśnie on zrobił to samo tylko odwrotnie xD Jeśli interesuje go co sądzę o tym meczu zapraszam na priw tam odpowiem, a tutaj jest post o serialu i tylko w tej tematyce oczekuję komentarzy :) Pozdrawiam :)

0

@masq jak nie oglądałeś spotkania to w sumie dobrze, że się nie wypowiadasz. Dobrze, że jakieś tam wnioski wyciągasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?