La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1007 Culés

3

Tak po za tym to czemu aż tyle lat czekali z drugą częścią Top Guna? Jeśli 1 część była takim hitem czemu tego nie kontynuowali?

11

@matirix20 Bo w 1986 jeszcze rozumieli, że nie każdy film musi mieć kontynuację gdy historia jest zamknięta.

0

@matirix20 W ogóle jedynka to dobry film? Nigdy mnir nie ciągnęło. Ale gdy ten nowy ma tak świetne oceny to trzeba nadrobić. Chyba bez oglądsnia jedynki to nie ma sensu.

3

@Kamiloza91 Dziś pewnie już wrażenia nie zrobi ale za dzieciaka działał na wyobraźnie i każdy chciał po tym filmie latać i być pilotem :)

0

@matirix20 Czemu nie robi wrażenia? To naprawdę bardzo dobry film, fabuła, akcja, muzyka. Bardzo dobrze się to ogląda.

0

@Bobo25 W sumie tak mi się wydaje. W najbliższych dniach sobie chce odświeżyć pierwszą część :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?