La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

4

A do tego Szkocja dała im wygrać z litości! Następnie Ukraina wygra z litości Mundial!

Komentarz usunięty

konto usunięte

1

@PatrychoO zawsze mnie satysfakcjonuje takie coś bo tacy debile podpisują się z imienia i nazwiska. Nie ukrywają, że są idiotami.

1

@Kurkmen Przepierniczanie pieniędzy podatników na meczyk to najmniejszy problem naszego pięknego rządu.

4

@PatrychoO ogólnie to zaznaczę, że jestem za tym żeby pomagać, ale poniekąd zaczynam rozumieć niektórych którzy mają inne zdanie tak jak osoby pod tym postem. Co złego napisali? Żenada, żeby się ich wstydzić? Szanowny Pan Łukasz Bok wyśmiewa komentarze pod postem łączy nas piłkę, ale niech mi ktoś powie, wytłumaczy gdzie jest granicą pomocy dla Ukrainy? Czy puszczanie w kinach filmów po ukraińsku, czy początek emitowania seriali ukraińskich to dalej jest pomoc? Jaka to pomoc? Do czego to prowadzi? Czy przypadkiem aby na pewno nie obudzimy się za 5-10 lat nie w Polsce, ale w polskoukrainskim państwie gdzie połowa narodu będzie mówić w innym języku, a idąc do sklepu na zakupy będzie trzeba potrafić czytać lub mówić w obcym języku we własnym kraju?

konto usunięte

1

@marcin62 oczywiście, że to żaden problem. Paliwo po 10 zł też nie będzie problemem, inflacja 20%, 30% też nie będzie problemem. Jesteśmy tak bogatym krajem, że stać na wszystko.

1

@Solmyr wyzywać od debili kogoś kto napisał komentarz zreszta trafny i prawdziwy "tu jest Polska" to już sam nie wiem kto jest tym rzeczonym debilem..

konto usunięte

2

@Toretto ale to do tego dąży. Chcą zrobić multi kulti i stopniowo wypierać polskie obczyje. Przecież to przyjazdni powinni dostosować się do zasad gospodarza, a nie odwrotnie. Tylko wiesz ukrolibki będą lizać buciki i nadal będą się cieszyć, bo przeca nie spadają na nas bomby, xD.

0

@PatrychoO Eee tam, spokojnie mogliby grać w Kijowie. A gdyby im nagle rakieta spadła na stadion to wpisze się w rubrykę zgonu wypadek najwyżej.

konto usunięte

2

@PatrychoO Bok dalej w swoim świecie, ale dla większości normalnych ludzi miesiąc miodowy się już skończył i dopadła ich szara rzeczywistość. Przyjdzie jesień/zima wielu nie będzie miało za co ogrzewania kupić, a propozycja rządu? Zbierajcie chrust. Nic dziwnego, że społeczeństwo zaczyna wylewać frustrację. W naszym kraju za chwile będzie dramat, a rząd dalej tylko Ukraina i Ukraina

konto usunięte

1

@Kgorecki2500 mogliby nie zagrać w ogóle, albo w Armenii. Bez piłki świat im się nie zawali, a są dużo ważniejsze kwestie w tym momencie do rozwiązania, ale co ja tam wiem. Bomby nam nie lecą na głowę, to trzeba się cieszyć.

1

@Kurkmen ale ja sam nie popieram tej przesady, ale na screenie są komentarze typowych husarzy podobnych do tego co 4 razy był po zupę za darmo

0

@Toretto całkowicie się zgadzam tym co piszesz, ale tak jak napisałem wyżej, te komentarze z posta to typowa "husaria"

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?