La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1293 Culés

konto usunięte

0

Śmiem twierdzić, że jakby Izrael miał kraj tak duży i tak położony jak Polska, to Ruscy i Niemcy byliby elegancko zrobieni na brązowo, bo jak wszyscy dobrze wiemy Żydzi nie dają sobie w kaszę dmuchać. Można byłoby się od nich wiele nauczyć w kwestii bronienia swoich interesów, rozwoju wojskowego, itd., bo oni np. dzięki wyprzedzaniu sąsiadów technologicznie i zawieraniu sensownych sojuszy jeszcze tam siedzą. Oczywiście nie jest tak, że usprawiedliwiam ich działania, ależ skąd, po prostu uważam że można byłoby wiele elementów od nich podpatrzeć i starać się wdrożyć w życie.

1

@Kurkmen Człowieku, gdyby Izrael był w naszym miejscu geograficznym, Europa nazywała by się Unią Izraelską a Rosja byłaby potulna niczym baranek xD

0

@Kurkmen Wielkość kraju nie jest jakimś wyznacznikiem bogactwa i siły. A akurat nasze położenie ma nie mniej wad, co zalet.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?