La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

0


Można powiedzieć że ten kosmiczny gol był początkiem upadku FC Barcelony... Niestety...

11

@FC1899Barca Co to za gadki w ogóle jak gol na 3;0 w półfinale LIgi Mistrzów może być początkiem upadku, upadek Barcelony zaczął się od tego że Bartomeu został prezydentem i transfer Neymara do PSG za chorą sumę gdzie za tym poszło tyle złych rzeczy.

konto usunięte

3

@FC1899Barca Tak, tak. Messi strzelił tego gola, a zaraz potem Barca zaczęła upadać xD Niezłe odklejenie

0

@Dembouz1899 @P33ck Od tego meczu i następnych sezonów, wygraliśmy tylko 1 Puchar Króla... A minęły 3 sezony... XD

Źle napisałem ?... Czy macie słabą pamięć? :|

3

@FC1899Barca Bardziej bym to ujął że to były dobre złego początku, a potem te frajerstwo na Anfield... no coś niesamowitego, ku***ca mnie bierze do teraz jak mysle o tym frajerstwie.

konto usunięte

0

@FC1899Barca podobnie było z karnym messiego w PSG obronionym przez courtois

1

@FC1899Barca Ty masz słabą pamięć....po tym meczu zdobyliśmy mistrza w lidze i CdR.

0

@Bagsik88 No mistrza w tamtym sezonie i CDR z Koemanem i tyle xd

0

@Bagsik88 napisałem chyba od następnych sezonów? Czy ciężko z czytaniem ze zrozumieniem?...

1

@Kondziubarca A napisałem coś innego?:D

@FC1899Barca
"Można powiedzieć że ten kosmiczny gol był początkiem upadku FC Barcelony... Niestety..." - do tego się odniosłem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?