La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1836 Culés

0

Wszyscy poznali się na agencie Bimbałka i nikt go nie chce? Na kolanach przyjdzie podpisać ten kontrakt.

1

@PatrychoO W Chelsea będzie połamany po pierwszych 15 minutach

1

@PatrychoO No albo to geniusz albo kompletnie przecenił swoje zdolności i odbiór Dembele.

1

@PatrychoO liga angielska to brzmi dla niego jak samobójstwo... on tam trzech miesięcy nie udźwignie bez kontuzji. Dla wszystkich, dla niego, dla klubu, dla ligi angielskiej najlepszą opcją byłoby pozostanie Dembele w Barcelonie, tylko niech wreszcie zrozumie, że nie jest "potencjalnym zdobywcą złotej piłki" i że nie zapracował na podwyżkę tylko obniżkę pensji bo takiej klub nie może mu zaoferować. Czuję, że tam ogromną rolę gra jego przygłupiasty i pazerny agent, bo Dembele widać było że się ładnie wtopił w zespół i złapał chemię z Xavim.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?