La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2817 Culés

konto usunięte

4

Czytam sobie #mecz na wykopie i nie rozumiem jednej rzeczy. Czemu tam (i w sumie nie tylko tam) za każdym razem umniejsza się reprezentacji Polski? Komentarzy typu reprezentacja Walii lub Ukrainy nie zagra na mundialu a zrobi to beznadziejna Polska. No jakoś wywalczyła sobie to miejsce ze Szwecją więc chyba nie jest tak beznadziejna?
Dziwimy się że na Zachodzie często nie traktują nas z szacunkiem a tymczasem nawet my nie potrafimy docenić naszych piłkarzy.
W innych krajach dają się pokroić za swoją drużynę, tylko u nas dojeżdżają naszych.


A ile było pisania przed meczem ze Szwecją, że zniszczą nas, Isak wpędzi w korkociąg emeryta Glika, że Michniewicz to słabiutki trener. A co się okazało po meczu? Że Szwecja popełniła flagę Japonii, a Polska zagrała dobry i zgrany futbol, dzięki czemu awansowaliśmy na MŚ.

Więcej wiary w naszą reprezentację!

5

@MesQueUnClub96 Może i awansowaliśmy, ale krwawią oczy od stylu gry jaki prezentuje reprezentacja.

konto usunięte

1

@Hosh a Walia to dzisiaj zaprezentowała lepszy styl? No chyba nie

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 "cudze chwalicie swego nie znacie" i tyle. Polacy to bardzo zakompleksieni ludzie względem innych szczególnie względem tego mitycznego zachodu i tamtejszej "cywilizacji"

2

@MesQueUnClub96 Też nie, dlatego szkoda mi Ukrainy, bo grali ładniej. Niestety Mateu Chaos przekręcił naszych sąsiadów.

Chciałbym, żeby mecze reprezentacji były przyjemne dla oka. A wcale takich słabych piłkarzy nie mamy. Dania, Austria grają dużo ładniejszą piłkę. Możemy brać z nich przykład.

1

@against_modern_football Ale ta cywilizacja w cudzysłowie to chyba żartujesz? Nie ma tam cywilizacji? Czy Zachód dążył do standardów polskich, czy Polska dąży do zachodnich?
Ktoś tu się chyba znowu zagalopował

konto usunięte

0

@Comentateiro nie doprecyzowałem, chodzi o to co w Polsce często określane jest przez tych zakompleksionych jako ciemnogród, a tam to wielka "cywilizacja"

2

@MesQueUnClub96 Może Polacy mają dość sztucznego pompowania balonika a na turnieju świętej trójcy:
Otwarcia
O wszystko
O honor

0

@against_modern_football A to co innego. Jednak trzymając się faktów, jako państwo postkomunistyczne wychodziliśmy z całkowitego zaścianka, zatem Zachód był dla nas wzorem, a cywilizacja zachodnia kontrastując ją z większością świata, może być uznana za wielką. Przecież gwarantuje poziom życia na wysokich pułapach, choć nie wszystkim.
Większość świata raczej może zachodowi zazdrościć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?