La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1595 Culés

1

Czasem jak ktoś do mnie dzwoni to niby jestem nieosiągalny czy coś w tym stylu. Nie mam żadnego połączenia itd. I później słyszę, że ktoś dzwonił a nie odbierałem tylko numer był zajęty. Ktoś wie o co może chodzić? Numer mam w play i na kilku telefonach było to samo...

konto usunięte

1

@Martwy Brzmi jak utrata zasięgu. Wymień kartę sim, skoro na kilku telefonach tak się dzieje.

1

@Martwy przyjacielu, miałem to samo w play, po zmianie sieci wszystko wróciło do normy

2

@LambiPL Okej. Pójdę do play i zapytam. Dziękuję za pomoc :)
@Unikatowy Rozumiem, tylko nie chciałbym zmieniać sieci bo serio mi odpowiada. Ale też dzięki za odzew i pozdrawiam :))

konto usunięte

1

@Martwy Spoczko, z tą zmianą sieci to nie ma co szarżować, ja mieszkam w Krakowie i mam w playu od wielu wielu lat i takich problemów nie miałem, więc to nie wina tego że play taki jest :D W salonie powinni bez problemowo i bezpłatnie wymienić sim :P

1

@LambiPL Jasne, rozumiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?