- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1820 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1820 Culés
1
Wiadomo że polityka i wiara to tematy niewygodne.
Ale jak tak widzę te wszystkie wpisy na LR (większość krytykująca PIS, czy konfederację i lewicę) to się coraz bardziej zastanawiam na kogo Ci wszyscy narzekający głosują?
Może się pochwalicie @arasz1819 czy @Azacca ??
Jest was tutaj więcej ale wy pierwsi przyszliście mi na myśl :)
To że PIS rządzi źle to jest jasne, ale kto waszym zdaniem powinien rządzić żeby było dobrze?
2
@gaucho104 No na przykład ja. A wtedy będzie dobrze, choć zapewne tylko mi.
1
@Bobo25 ale byś sobie socjal wprowadził tylko dla siebie, łoo panie
0
@gaucho104 a ty byczku do kościoła chodzisz ?
0
@gaucho104 nikt. Aktualnie nikt nie powinien rządzić samodzielnie w tym kraju, a niestety robi to prawdopodobnie najgorsza możliwa opcja.
Ja się przyznam głosowałem na Konfe, ale powoli mi to przechodzi mimo że gospodarczo są bardzo spoko to jednak akcje typu aborcja i kilka innych mocna skazę rzuciły w moim odczuciu na nich. Na Lewice w życiu nie zagłosuje, bo to jak zlepek najbardziej odklejonych ludzi na świecie, zero logicznego i gospodarczego myślenia. Będę głosować droga eliminacji czyli pozostanie mi zapewni coś w stylu Holownia. Mimo że nie jestem za nim to po prostu cała reszta opozycji się sama szybko wyklucza i póki nie będzie lepszej opcji to będę głosować na najmniejsze zło i w moim odczuciu każdy tak powinien zrobić byle odebrać większość i samodzielność rządzącą tym którzy rujnują ten kraj w tym momencie.
1
@Jakchcesz Nie no, podzieliłbym się. ale wtedy robimy nie 500+ a tysiąc pińćet plus!!!!! Jupika ej! Życie jak w Madry... tzn. w bajce.
2
@gaucho104 To akurat nie trudne, bo większość osób tutaj to fani PO a przynajmniej z tych co się najwięcej udzielają tutaj.
2
@gaucho104 chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja kocham PiS ponad wszystko.
0
@Bobo25 Tutaj tyle ekspertów i pomysłów co jest, jakby ten czas poświęcony tutaj i te zapały przeznaczyć na rozwój i działanie, to by się działo.
1
@negreanu W sumie masz, rację, bierzmy się więc do roboty. Na początek wszytskie socjale trzeba podnieść tak razy 3 bo wszytsko drożeje.
0
@gaucho104 Lewica, chociaż od PiSu nawet KO lepsze. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobna z akceptowalnych opcji to koalicja KO + 2050 + Lewica.
0
@Bobo25 nie odpowiedziałeś kto powinien rządzić i pytam poważnie.
0
@gumaz a chodzę.
0
@Toretto i to jest konkretna odpowiedź. Dzięki!
Ja też głosowałem na konfę ale coraz mniej mi się to podoba i tak właśnie patrzę że nie mam na kogo głosować. Na pewno nie żadne lewice, KO, czy Hołownie... Ale jak mam głosować na PIS jako mniejsze zło to też mi się nie uśmiecha...
0
@negreanu właśnie tak zauważyłem.
Ale może to jest tak że zawsze są fanami tych którzy nie rządzą bo wtedy mogą swobodnie krytykować?
0
@gaucho104 Tylko lewica.
0
@gaucho104 mi też się nie uśmiecha, alw trzeba pamiętać że brak udziału w wyborach to tak na prawdę przyłożenie ręki do dalszych rządów pisu, a na to my sobie pozwolić nie możemy, bo już z torbami idziemy, gospodarczo toniemy, z Unią wojujemy, praworządności u nas nie ma, a do tego odbierane są powoli prawa obywatelskie. Warto zagłosować na kogolowiek innego mimo że do nas nie przemawia chociażby tylko po to, żeby podzielić władze i żeby nikt nie mógł samodzielnie przepychać wszystkiego co chce.
0
@gaucho104 Tylko partia Mam dość 2023.
1
@gaucho104 Problematyczne są dwie kwestie, pierwsza że u nas za bardzo nie ma na kogo głosować a dwa większość społeczeństwa ma stosunek obojętny, że niewiele chcą coś działać, starać się coś zmienić, na zasadzie, jest jak jest, trudno trzeba żyć i tyle.