La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 949 Culés

1

Parę dni temu jakiś ziomek tutaj obwieścił koniec złotego pokolenia Belgów, no to mamy dzisiaj odpowiedź.
Co do trenera Michniewicza, właściwie to chyba lepiej że jedziemy na ten mundial niż jakbyśmy mieli na niego nie jechać. Mecz z Belgią to dramat i tutaj nie ma się co czarować, ale ta kadra ma problemy od fatalnych MŚ w 2018 roku i nie ma co tego ukrywać. Ta porażka z Belgią to tylko kolejny kamyczek do ogródka.

1

@panczo Odpowiedź na co? Belgia kopała się po czole z Holandią, kopała się po czole z Irlandią, kopała się po czole z Walią a nawet z Burkina Faso kopali się po czole choć wygrali 3:0. To są wyniki ich 4 ostatnich spotkań a ocenianie ich jakości po tym, że zaorali Polskę to żaden wyznacznik, bo Belgowie nawet zbytnio się nie zmęczyli, żeby ten wynik osiągnąć, wpadało co kopnęli celnie w bramkę, jednym podaniem przeszywali całą naszą obronę i kładli wszystkich defensorów prostackimi zwodami na Dembele. Tak grającą Polskę by nawet Eibar ograł.

0

@Tasde odpowiedź na to, że po kilku meczach o "czapkę gruszek" bo ta Liga Narodów też umówmy się jest traktowana bardziej jak mecze towarzyskie, kresli się już całe pokolenie, wyciągając pochopne wnioski. Prawdziwa odpowiedź nastąpi na Mistrzostwach Świata... ot co.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?