La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1136 Culés

0

Z Belgią to gorzej wyglądało. Holandia niby ciśnie ale brakuje konkretów. Belgowie w pierwszej połowie mieli już kilka bardzo dobrych okazji i tylko jedna wykorzystali. Holendrzy takich "patelni" nie mają.
De Jong i Depay wyglądają mizernie dokładnie jak w Barcelonie

1

@budel17
No to wyglądało gorzej, bo Belgia miała miejsce. Przeciwko Holandii wszedł 2 piętrowy autobus i Holandia siadła.

0

@ObiektywnyKibic121 dokładnie, wiadomo że do oglądania taki futbol jest straszny ale nie ma się co oszukiwać - nas nie stać na piękne granie i tak to będzie wyglądać, z drugiej strony jeśli będą z tego jakieś tam wyniki to sral pies ten Styl

1

@budel17
Dla mnie nawet jakby tak ustawiona wyszła reprezentacja Kongo to i tak Holandia by miała ciezary strzelić, dlatego ja się totalnie nie jaram tym wynikiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?