La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

0

Jechanie po Hamiltonie prawie jak z notatnika na temat Leo i jego sezonu w PSG. Wystarczy jeden gorszy sezon, słabsze liczby i mieszanie z błotem.

konto usunięte

3

@hayek Nie, po prostu Hamilton nie ma bolidu szybszego o sekundę.

1

@hayek nie, Hamilton jest świetnym kierowcą, ale pisanie w jego przypadku o byciu GOATem jest niezrozumieniem sportu, ale też nie patrzeniem na sezony gdzie nie miał top auta.

1

@MesQueUnClub96 Najlepszym argumentem na notatniku jest, że Leo bez Xaviego i Iniesty nie wygrał LM.

konto usunięte

3

@hayek Porównujesz F1 do piłki nożnej XD

0

@hayek nie. Nie chodzi o jechanie, tylko podkreślenie, że 6 tytułów zdobył głównie przez kapitalny bolid. Trafił się Rosberg, to skończyło się dominowanie. Potem go wywalili. Jak myślisz czemu?

0

@hayek F1 to nie piłka nożna chłopie xD

0

@MesQueUnClub96 Nie porównuję piłki nożnej do F1, a jedynie status jaki mają obaj panowie w swoich sportach. Gdzie tak naprawdę, każdy liczy na ich potknięcie żeby tylko wbijać szpileczki.

0

@mekston
wystarczy brak najszybszego bolidu, brak pazia i mamy efekty. Kolega z teamu go objeżdża praktycznie w każdym wyścigu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?