La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

konto usunięte

4

93 mln euro...

1

@Tomix_83 Drobne.

0

@Tomix_83 A co wy mysleli, że za 20 go puszcza? XD

konto usunięte

1

@Tomix_83 Ciekawe kiedy się nauczysz tych wszystkich źródeł bo póki co to wstawiasz same ściek źródła :D

konto usunięte

0

@Medium Ja już w tej kwestii pisałem wiele raz. Jeżeli za rezerwowego Ferrana zażyczyli sobie 55 mln euro to za podstawowego piłkarza zażyczą sobie drugie tyle. Proste.

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tomix_83 jak tam przecinek wstawią między cyframi, to ogarniemy :)

konto usunięte

0

@Emhyr Uważasz że to źródło to ściek bzdur? 93 mln euro za Silve to też bzdura? ?

konto usunięte

2

@Tomix_83 Dopóki nie potwierdzi tego jakieś normalne źródło typu Ornstein z Anglii to nie wierzę w żadną wycenę. Oczywiście nie wykluczam że taka może być i sam myślałem o granicy 100mln ale póki nie powie tego ktoś lepszy to nie wierzę.

0

@Tomix_83 co jak co ale to promka, pasuje do Barcy jak mało kto

0

@Tomix_83 Wymiana za FDJ, a United od nich go odkupi za te 93mln :D My mamy Bernardo, City hajs, a United FDJ xDD

0

@Emhyr "sam myślałem o granicy 100mln ale póki nie powie tego ktoś lepszy to nie wierzę."
Dobre to zdanie ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?