- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1029 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1029 Culés
9
Xbox kolejny raz zamiótł. Mniej spektakularnie, ale wystarczająco. Świetnie się rozwijają i pod przywództwem Spencera podejmują mądre decyzje.
A mimo, że wciąż za bardzo nie wiem o czym będzie Starfield, to wygląda świetnie - projekty lokacji, rozmach a'la No Man's Sky, różnorodność, artyzm - to wszystko jest na b. wysokim poziomie. Jest tylko jedno ALE i to dla mnie dość poważne - technologia. Ewidentnie Bethesda powinna się zastanowić nad totalnym przemodelowaniem, lub nawet przejściem na inny silnik niż mają aktualnie, bo silnik pamięta jeszcze Skyrima, czyli grę sprzed 11 lat. Mimo świetnej pracy artystów, widać bardzo wyraźne braki w animacjach, czy efektach cząsteczkowych co po prostu "trąci myszką". Tym bardziej, że nieco obawiam się o optymalizację, bo z tym Bethesda zawsze miała problem. Mam nadzieje, że Starfield to ostatnia gra na tym silniku/tej wersji silnika i nowe Elder Scrolls zostanie zrobione na czymś zupełnie innym i nowoczesnym.
1
@macio_944 Jedno jest pewne, tworów drabino podobnych nie uświadczymy
1
@macio_944 Myślę, że podobnie jak Arkane Studios stawiają przede wszystkim na gameplay. Jak odpaliłem pierwszy raz Dishonored czy Prey to pierwsza myśl w głowie na widok grafiki "WTF?!" a reszta to już historia bo zarówno jedna jak i druga pochłonęła na długie godziny.