- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1454 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1454 Culés
0
Od której części zacząć God Od War żeby nie raziła mnie w oczy grafika itp?
Bo fabułę jeśli jest potrzeba, to mogę nadrobić w jakimś stopniu oglądając streszczenia
14
@Rust_Cohle od początku, delikacik się znalazł kurłła
2
@Rust_Cohle ja grałem od trójki, bo tylko ta część dostała remaster na PS4. Warto chociaż w którąkolwiek część przed grą z 2018
1
@Rust_Cohle od 4 części. Osobiście nie podobają mi się remastery.
0
@Transu96 Lepsze niż mongoł maniaczący w FIFA Ultimate Team rok w rok
0
@hayek Naprawdę polecasz mu wstąpienie? ;)
0
@Rust_Cohle Ale Ultimate team to ty szanuj...
1
@Khajio Przecież wiadomo, że chodzi o serie główną :D
2
@Rust_Cohle Od najnowszej, na wiele gier patrzymy z sentymentu, a stare gowy były świetne, ale poza grafiką, zestarzała się w nich także rozgrywka. Równie dobrze możesz sobie obejrzeć na YT te starsze jeśli nigdy nie grałeś i pewnie wiele nie stracisz.
0
@AlexDark00 Ta? Karłów poniżej 170cm może też mam szanować? :D
1
@Rust_Cohle Ja takich staruchów jak ty szanuję :v
0
@Rust_Cohle No, ale Ty to chyba nie masz za bardzo wyboru jeśli chcesz ogrywać na PS5. Jest God of War III Remastered i niżej nic już nie ograsz bo dwójka jest na PS2
0
@MesQueUnClub_87 a skąd wiesz, ze nie mam ps2
1
@Rust_Cohle Najlepiej od "jedynki" (może dzięki emulatorowi), a "dwójka" jest epicka i najlepsza. Poza tym to fabularna ciągłość i byłoby dobrze jakbyś poznał całą historię przed graniem w nowsze części.
1
@Rust_Cohle Nie wiem, ale się domyślam. W każdym bądź razie polecam trójkę. Iron ograł, nigdy nie miał styczności i jest zadowolony.
1
@MesQueUnClub_87 On to się nadaje do tarcia chrzanu
0
@Rust_Cohle a po co komus kto patrzy na grafike ps2? :|
1
@MesQueUnClub_87 nie no kotwicy się pytać czy coś warto ograć to jak pytać pis czy dobrze się w polsce żyje, bez sensu
0
@Transu96 no @MesQueUnClub_87 ładnie odleciał teraz.