La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

0

Artykuł Sroczyńskiego na temat podejścia ludzi do zmian eko i realnych możliwości wprowadzania tych zmain:
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,28573923,zielony-wzrost-to-utopia-jeszcze-nikomu-nie-udal-sie-rozwoj.html#s=BoxMMtImg1

2

@RosjaninBut pierwsze zapytanie - rezygnacja z mięsa...
Absolutnie nie ma o tym mowy. Także całe te eko możemy wyrzucić do kosza.

0

@RosjaninBut taktyczna kropka .

0

@Bobo25 Ale wiesz, że nikt tego nie wprowadzi nagle tylko będą powoli gotować tą żabę, aż ludzie się obudzą w nowej rzeczywistości? Sam fakt, że ktoś głośno i w sumie coraz częściej i głośniej mówi o tym absurdzie daje do myślenia.

1

@maroon Spokojnie, zanim to szambo czyiś finansowych interesów ostatnio naiwnie nazywane ekologią, wybije na dobre, jakaś wojna lub przedsmak wojny pozamiata cały ten interes.

0

@RosjaninBut Obyś miał rację.

2

@maroon póki stąpam po tym świecie człowiek dalej będzie jadł mięso. To jest świętość, od początku istnienia ludzkości ludzie zabijali zwierzęta dla mięsa, tak było, jest i będzie. Sa prawidłowości na tym świecie które są nienaruszalne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?