La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

6

Ludzie dajcie se siana z tym Bernardo, sam Koulibaly i Lewy to po 35mln za łebka czyli jakieś 70mln, a w kolejce do podpisania już czekają Kessie i Christensen, sprzedaż De Jonga nic nie pomoże, a z tego co pamiętam to i tak kwotę z transferu możemy tylko w niewielkiej części przeznaczyć na transfery. Niech się skupią na tych dźwigniach a nie Bernardo za którego trzeba będzie zabulić pewnie tyle co za Lewego i Koulibalego razem.

1

@Transu96 "Niech się skupią na tych dźwigniach a nie Bernardo za którego trzeba będzie zabulić pewnie tyle co za Lewego i Koulibalego razem."

No chyba trochę wincyj. City takiego piłkarza za mniej niż 90 raczej nie puści.

0

@Transu96 Moim zdaniem przyjdzie tylko Lewy i ewentualnie Christensen i to by było na tyle.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?