La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

0

https://zapodaj.net/e3ae6916bf796.jpg.html

Ktoś mi powie co to za duże smugi? Nie chodzi mi o te samolotowe które znikają po kilku minutach, ale te rozległe które nie schodzą z nieba nawet po godzinie... czasem jak patrzę na niebo to mam wrazenie, jakby ktoś sobie tam grał w kółko i krzyżyk:p

konto usunięte

2

@ranger3120 Normalne smugi kondensacyjne. W zależności od warunków atmosferycznych, niektóre od razu się rozdmuchują, a inne zmieniają w chmury.

No albo to światowy rząd próbuje Cię czymś opryskać ;)

0

@anxted skoro leciały w podobnym czasie to jak jedna znika w 5 minut a druga w godzine nie bardzo, i jeszcze robi się taka no dość rozległa?

tak, tak, słyszałem o chemtrailsach:P

konto usunięte

2

@ranger3120 Różne wysokości, miejscowe różnice w temperaturze i wilgotności, nawet kwestia ilości spalin samolotowych.

1

@ranger3120 Z reguły lecą na różnym pułapie, a na różnej wysokości są różne warunki atmosferyczne. A to "granie w kółko i krzyżyk" jest spowodowane wyznaczonymi trasami przelotowymi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?