La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

0

Dani A: "Nigdy nie zagrałbym w Barcy Bartomeu"
jakiś sprzedajny dziennikarzyna ujawnia wiadomości Daniego do Bartomeu z 2019, w których prosi o możliwość powrotu.
Dani A: "osoby, którym naprawdę zależy na Barcelonie, robią wszystko, co możliwe… Ale życie wie, kto na co zasługuje. Przepraszam… Dzięki”

To tak dla osłodzenia serc płaczących wdów po Danim. On zawsze wiedział co powiedzieć żeby kibice go kochali. A ile w tym prawdy wie tylko Dani :]

konto usunięte

8

@arasz1819 dziękujemy za rozjaśnienie sytuacji.

3

@Rust_Cohle oo post herbożebrny. No kto by się spodziewał?

konto usunięte

0

@arasz1819 I nawet się z tym nie kryje Madryciaku

1

@arasz1819 Taki Dani zrobił 100000000000x wiecej dla Barcy niż my Wszyscy tu zebrani.

0

@Rust_Cohle i zaczynamy festyn. W sam raz po procesji.

@koksik2700 a to ktoś zasugerował coś innego?

konto usunięte

0

@arasz1819 Jezuska nakleiles na okno mam nadzieję?

0

@Rust_Cohle to chyba bardziej kibice City hue hue hue.

0

@arasz1819 ja to się w ogóle dziwię tego oburzenia, że odchodzi. Przyszedł ratować sezon, w większości meczów odstawał, w el clasico to nawet Eric grał. Potrzeba młodych, a nie robienie klubu emeryta. A jak Alves chce na mundial jechać, to niech se pogra w Brazylii.

0

@Marcelinho99 a kto zrozumie La Bambę? Logika tu umarła na śmierć.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?