La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1639 Culés

3

Troche pesymizmu wobec redakcji ode mnie:

Z ciekawości wszedłem na Patronajta i sprawdziłem jak się subskrypcje FCBarca.com mają.
Powiem szczerze że to jest KURŁA dramat.
Dwóch patronów za 99 zł.
Pięciu patronów z 49zł.
Zero patronów za 39zł.
Dziesięciu patronów za dyszke.
Z tego nic nie będzie, najmniejsze nawet kanały youtube mają dużo więcej a jedna z najbardziej popularnych stron piłkarskich w Polsce i łącznie 17 patronów na miesięczną kwote 543zł.
Za 543 złote to wy nic nie zrobicie chyba poza kupieniem browara droga redakcjo.
Nawet pierwszy cel czyli 4000 zł na utrzymanie serwerów itp. jest daleko, daleko od spełnienia.
W sumie to zastanawiam się czy w ogóle wystarczy wam na ten obiecany rocznik FCBarca.com - kiedy zamierzacie go wydać? Czy będzie z tym jak z koszulką BarcaInfo xD

Ogólnie zresztą zastanawiam się - czy wy pracujecie za darmo?
Jak wy się utrzymujecie skoro w podstawowym celu 4000 Patronite jest wpisane, cytuje:
"
To kwota, dzięki której będziemy mogli pokryć podstawowe koszty stałe, jak np. licencję do wykorzystania zdjęć czy serwery o odpowiedniej przepustowości. W połączeniu z wpływami z reklam, niestety bardzo zmiennymi, da to nam możliwość funkcjonowania w zespole, który budowaliśmy przez lata. Jest to też wsparcie, które pozwoli realnie myśleć o utrzymaniu obecnego Działu Aktualności w niezmienionej obsadzie. "
Czy FBarca.com idzie w ślady Barcelony i niedługo będzie bankrutem?

EDIT:
Swoją drogą teraz zauważyłem brak Patronajtowej ikonki przy moim nicku - przeciez płace za to pakiet to o co kaman?
Coś się zepsuło czy co?
Ktoś ma podobnie?

0

@don'T.R.I.P.e Patronite ruszył kilka lat za późno. Powinien moim zdaniem pojawić się wraz z początkiem La Rambli. Wynik bardzo mierny biorąc pod uwagę jak wielu użytkowników tutaj jest.

0

@Danny Gaucho Nie mierny tylko dramatyczny jak gra Barcelony w meczu z Bayerneym 8-2.

1

@don'T.R.I.P.e Dramatycznie mierny :=]

0

@don'T.R.I.P.e a reklamy to co? Nie bój się o nich zarobią swoje.

0

@don'T.R.I.P.e sam niegdyś tworzyłem jeden z portali o Barcelonie. To robią osoby, które przede wszystkim kierują się pasją i sympatią do Barcelony. Także takie portale w większości tworzą wolontariusze.

0

@don'T.R.I.P.e panie kurłła, braknie na tą koszulkę dla bi co jej nie dostał

0

@Transu96 Myślałem ze dostał ją w końcu??

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?