La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

konto usunięte

1

Sadio Mane to być może ostatni element układanki taktycznej Nagelsmanna potrzebnej do jej funkcjonowania.

Julek nigdy nie lubił układać gry z typowym napastnikiem jakim jest RL9. W Lipsku grał Wernerem, który zwykłą 9 nie jest, a gdy w sezonie 20/21 dostał Sorlotha, to grał nim bardzo rzadko. Mane swoim stylem pasuje do taktyki Nagelsmanna.

Do tego pamiętajmy o konflikcie Roberta z trenerem Bayernu.

Szanse na transfer do Barcelony oceniam na 95%.

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 to teraz juz jestem spokojny o transfer, dzieki

6

@MesQueUnClub96 Sam to pisałeś? Czy też posiłkowałeś się WP? :=]

konto usunięte

0

@Danny Gaucho Posiłkowałem się swoją pamięcią z oglądania meczów Bayernu i Lipska za czasów Nagelsmanna.

2

@MesQueUnClub96 Szanse wyliczone ze wzoru Hajty i to jeszcze z błędem, bo 96%. ;)

2

@MesQueUnClub96 Jaki ostatni element xD W Bayerne z tego roku dosłownie nic nie grało. Śmiem twierdzić, że im dłużej w las i chłopaki odzwyczajali się od gry Flicka tym gorzej. Za rok robią ligę, a w LM znowu dostaną przekopkę i skończy się era Nagelsmanna

konto usunięte

1

@Sau_Ron ze wzoru MesQueUnClub96.
@hayek moim zdaniem przygotowanie Bayernu do drugiej części sezonu zostało storpedowane przez liczby covid w przerwie zimowej. I to odbiło się na wszystkich

3

@MesQueUnClub96 Brawo. Jeszcze, żebyś tak posiłkował się swoją pamięcią i nie zapominał wyciągać mięsa z zamrażalnika.

konto usunięte

1

@Danny Gaucho podglądasz mnie?

0

@MesQueUnClub96 Jak on będzie tak układał jak do tej pory. To nie wróżę niczego dobrego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?