La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

konto usunięte

0

Myślicie, że przyszły sezon Ligi Hiszpańskiej będzie wyrównany czy, któryś z zespołów odjedzie tak jak w tym roku Real? Oczywiście zakładając, że Lewandowski jest w Barcelonie.

0

@supraomnes1 Barcelona odjedzie reszcie

0

@supraomnes1 Trudno będzie przewidzieć ten sezon, jeżeli chodzi o nasze zmagania. Co do ligi - ja jednak jestem zdania, że niespodzianki nie będzie, Real wygra mistrza. Barca będzie potrzebować czasu na zgranie się.

0

@Sau_Ron co wy wszyscy macie z tym realem śmiesznym? Nie są wcale aż tacy dobrzy, zwłaszcza na krajowym podwórku. Jeszcze pisanie że wygrana barcy byłaby niespodzianką...

0

@BlendziorMLKV Według mnie i tak są w tym momencie półkę wyżej od nas. W tym roku zrobili co chcieli z ligą. Następny sezon w dużej mierze będzie zależał od tego, jakie transfery zostaną przeprowadzone przez nas, ale i tak uważam, że zanim to wszystko jakoś się zazębi, to jeszcze troszeczkę poczekamy. Nie mówię, że walki o mistrza nie będzie, uważam, że będzie, ale ostatecznie wygra ją Real. Wejście w sezon + jego końcówka, to będzie decydowało.

4

@BlendziorMLKV
Real jest tak śmieszny, że w tym sezonie pozamiatał ligę i wygrał LM eliminując milionerów z Paryża i ogrywając 3 najlepsze zespoły premier league. No normalnie beka z tego Realu :D

2

@AmigoBlancos 1. Pozamiatał ligę bo Atletico i Barcelona miały kryzys
2. Szejki uja grają przecież
3.Prawda wygrał to i to ale grą nie powalał a w LM mieli dużo szczęścia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?