La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

#Tiki-taka

Jak zapewnili Joan Laporta oraz Eduard Romeu, pierwszą z tzw. "dźwigni finansowych", która zostanie aktywowana, będzie sprzedaż 10% praw telewizyjnych LaLigi za kwotę od 200 do 300 milionów euro. FC Barcelona cały czas negocjuje, mając na stole osiem ofert, ale dopóki nie zostanie sfinalizowana umowa, żaden z transferów, nad którymi pracuje kierownictwo sportowe, nie zostanie zrealizowany. [Mundo Deportivo]

7

Te 200/300mln to jest legit info,czy jakieś pierdy? Bo z tych ośmiu ofert jedna jest moja,opiewa na 53 złote i nie wiem jak się nastawiać

0

@Luciano99 Papcio mówił ze maja oferty 200-300 mln i mniej niż 200mln nie podpiszą

0

A czy wiadomo, jak te dźwignie finansowe i sprzedaże wpłyną na przychody coroczne do budżetu? Były to chyba jednak jakieś tam źródła pieniędzy i inwestycje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?