La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1803 Culés

1

Ale tak szczerze to po co Tottenham chce Lautaro Martineza? Bedzie Harremu wiązał buty?

konto usunięte

1

@PatrykBarca Gdzie masz info że go chcą

4

@PatrykBarca Lautaro to kawał piłkarza, i dziwię się że dalej lecą takie docinki do niego. Kadra, klub, Lautaro gra bardzo fajnie

2

@Emhyr Alfredo Pedulla, włoski dziennikarz zajmujący się transferami, twierdzi, że Tottenham chce zaproponować za Martineza nawet 90 mln euro.

1

@kamilop No coś tam gra. Ale gdzie mu do Kane, który w kanadycje robi 2 razy takie liczby.....

Zreszta juz jeden snajper z Interu z podobnymi zmienił Serie A na PL.

konto usunięte

2

@PatrykBarca Lautaro zrobiłby krok w tył. Liga mocniejsza, ale zespół słabszy i małe szanse na trofea

0

@P33ck No zwłaszcza w Lidze Mistrzów Inter jest królem....

konto usunięte

0

@PatrykBarca Nie jest, ale po przyjściu Inzaghiego w tych rozgrywkach na +. Wyszli z grupy i odpadli z późniejszym finalistą, przegrywając tylko 1:2 w dwumeczu. Jak był Conte w Interze, to nawet z grupy nie wyszli. Teraz podciągnął Totki, ale zaraz się pokłóci, odejdzie, a Koguty wrócą do grania w LE

konto usunięte

0

@PatrykBarca A Lukaku, to dziwoląg. Zobacz sobie jakim chłop był dzikiem w Evertonie. Ciężko rozgryźć gdzie on pasuje, a gdzie nie

0

@Emhyr było jakieś info ( źródła nie pamiętam) że Kane do Bayernu a totki by sobie w jego miejsce Lautaro kupili który zajął by jego miejsce.
Sam sobie oceń ile wiarygodności w takich newsach jest xD

0

@P33ck Koguty to były nawet niedawno w finale tych rozgrywek. Inter to moze co najwyzej w Serie A powalczyc. Ale no to nie jest szczyt marzen.

konto usunięte

0

@PatrykBarca No wiadomo, że są mocniejsze kluby od Interu, ale Totki to nie jest dobry przykład. Myślisz, że szczytem marzeń jest gra w Totkach, które nie zdobyło trofeum od 2008?

1

@P33ck No pewnie nie. Ale liga lepsza , pensja wyzsza.

konto usunięte

1

@PatrykBarca No to akurat prawda. Ja tam lubię Lautaro, bo Argentynie też dużo daje, ale wiadomo, że Kane jest lepszy

konto usunięte

0

@Kondziubarca To jakiś farmazon. Lautaro zostanie w Interze na 100%.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?