- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1396 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1396 Culés
2
Ale że Rybus się nie rozwiódł, nie zostawił dzieci i nie pojechał grać w Concordii Knurów to się dziwię.....
6
@PatrykBarca A ta rodzina to tam przyspawana jest do ziemi łańcuchami? czy o co chodzi?
2
@PatrykBarca O ty ruska onuco.
4
@PatrykBarca taka logika co niektórych, ktoś sobie gra kulturalnie za granicą, nagle szaleniec doprowadza do wojny, wiec Ty nadal mieszkajac sobie za granicą, musisz wszystko rzucić, zmienić kraj, bo inaczej jesteś kolaborantem, zdrajdą i w ogóle, ułomność lvl 10000
1
@okiemtypera_lucaxx95
No i zaraz będą wykorzystywać jak Piekarskiego do propagandy xD
Jakoś nigdzie Rybus wyraźnie nie powiedział, że jest przeciwko rzezi Rosji, dziwne co?
0
@draxidox Jeżeli zdecydował, że zostaje w Rosji z rodziną, to w sumie nic dziwnego, że się nie wypowiedział przeciwko wojnie.
2
@Barcanajlepszyteam
Dlatego zaraz będzie biegał z Z'tką na koszulce i wszyscy będą Happy ^^
0
@MesQueUnClub_87 @draxidox No pewne nie. Ale nie ma logicznego wytłumaczenia dlaczego miałby rzucać wszystko, wywrócić do góry nogami swoje życie, życie żony , życie swoich dzieci. Zmienić im szkołę tak o. I wyjechać gdzies indziej bo Polacy tak chcą.....
0
@PatrykBarca Tu nie chodzi o to, żeby robić coś co Polacy chcą, ale ja np. sobie nie wyobrażam, że każdego ranka budzę się w kraju, który prowadzi krucjatę na niewinnych ludziach. Myślę, że moralnie nie potrafiłbym się myślami od tego odciąć i na pewno zachęcałbym rodzinę to zmiany otoczenia dla spokoju sumienia, jednak rozumiem, że ktoś może nie odczuwać takich emocji bo go np. nie interesuje nic poza swoim komfortem życia.