- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1782 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1782 Culés
4
- Bundesliga nie jest dla Mane żadnym wyzwaniem. Będzie strzelał bramki i wygrywał po 5:0 co tydzień. Potem na koniec wygra ligę – powiedział były napastnik The Reds – Dean Saunders.
To nie jest wyzwanie. Usiądzie w swoim fotelu, zapali cygaro, będzie grał dla Bayernu na trzecim biegu i przez dwa lata będzie jechał po bandzie, rujnując najlepsze dwa lata swojego życia jako piłkarz – mówił dalej.
− Na koniec jego kariery, gdyby powiedział wam: "Chodźcie i spójrzcie na moją gablotę z trofeami", medal za wygranie Bundesligi byłby na samym końcu. - skwitował Dean Saunders.
4
@Kondziubarca sam cisne bekę z Bundesligi i Bayernu nie trawie, ale niech już nie przesadza. Historycznie Bayern to ta sama półka co Liverpool, albo trochę wyżej nawet. Tam tez są szanse na wygraną.
Zreszta Mane traktuje pilke jako prace.
A ten Saunders to sam w karierze wygrał 3 trofea wiec chyba go dupa boli
2
@Kondziubarca Coś w tym jest. Ja zawsze zastanawiam się, co jest takiego interesującego w Budeslidze, dla piłkarza jakiegoś topowego klubu z PL (grającego w podstawowym składzie tego klubu), gdy ten ma przejść do Bayernu Monachium, który rok w rok deklasuje konkurencje? Według mnie jest to trochę taki "malutki" krok do tyłu, no ale być może to ja po prostu źle na to patrzę i tyle. Jedynym takim poważnym sprawdzianem dla Bayernu jest LM.
1
@Kondziubarca A zaraz przyjdą psychokibice Lewego, że to 3 najsilniejsza liga i jest to ciężka liga xD
3
@AlexDark00 Hejter Lewego już jest:D
0
@Bagsik88 Z tobą nie gadam bo wg cb bundesliga nie jest nudna, a Bayern to nie hegemon xD
1
@AlexDark00 Gdzie tak napisałem?:D