La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1492 Culés

2

Jak widać są osoby które nie zatraciły rozsądku i nie podążają za zaślepionym w gniewie tłumem jeśli chodzi o sprawę Rybusa. Zibi? Top. Mielcarski? Top. Michniewicz? Flop.

7

@maroon Zibi, top....
gratuluje autorytetów jeśli chodzi o wypowiedzi internetowe....

0

@Bobo25 Staram się oceniać konkretną wypowiedź czy zachowanie, a nie szufladkować osobę i w ten sposób z góry odrzucać nawet te rozsądne. W tym przypadku Zibi - Top.

8

@maroon Chyba Spod a nie top.
Rybus podjął decyzję do jakiej miał prawo ale też musiał zdawać sobie jakie reperkusje to wywoła w kraju.
Każdy ponosi konsekwencjie swoich wyborów. Krytyka w tym przypadku ma swoje uzasadnienie.

7

@maroon To akurat bardzo dobra decyzja. Jeżeli do końca okienka nie wyjaśni się sytuacja Krychowiaka i Szymańskiego powinni dostać bana tak samo.

0

@arasz1819 W takim razie zobaczymy - Zibi powiedział ,że łatwo było skreślić Rybusa skoro na jego pozycji jest którymś wyborem z kolei.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?