- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
82 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
28 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
0
Kobieta z Wielkiej Brytanii, której partner zmarł osiem dni po przyjęciu szczepionki produkowanej przez koncern Astra Zeneca, otrzymała odszkodowanie w wysokości 120 tys. funtów w ramach programu Vaccine Damage Payment Scheme.
Jak informuje BBC jest to pierwszy przypadek zadośćuczynienia za śmierć z powodu szczepionki w Wielkiej Brytanii.
5
@Peszko07 Jak dobrze, że się nie szczepiłem.
0
@Peszko07 Biedaczku, nikt Ci nie powiedział, że fejki o szczepionkach są w tym sezonie passe? Pewnie jeszcze w rurkach chodzisz? :)
0
@Karokilla Źródło ów "fejka": https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-06-23/120-tys-funtow-odszkodowania-za-smierc-po-szczepionce-przeciw-covid-19/
2
@AlexDark00 ja również i powiem Ci tak. Byłem jak się okazało po wymazach z ludźmi zakażonymi dwoje z nich miało poważne objawy. Nie wiem czy pomijać fakt że to nałogowi palacze ludzie nieaktywni fizycznie w ogóle.Rzucilo im się mocno na płuca. Nie jestem specjalistą,poza dziedzinami w których siedzę od 15 lat. Treningi na powietrzu przy -10 aktywność fizyczna i uśmiech. Mimo trudnych czasów.Moim zdaniem lepsze niż szczepionka na covid.
0
@Ojciec5tkidzieci O nie, nie. Nie wdaję się w takie kłótnie.
0
@Karokilla jest napisane że BBC podaje XD chciałeś synek zabłysnąć ale nie wyszło :) a i jeszcze jedno. Idź sobie zapodaj jeszcze 3 dawki :)
0
@Peszko07 Ocho... Ale testosteron buzuje, że nawet płci nie rozróżniasz :) Po co te nerwy? Śmiałam się z Twojego wpisu, bo prócz tego, że nie dałeś żadnego linka, to już nudne jest. No ale jak mas się tak burmuszyć to nie było tematu, peace :)