La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 916 Culés

konto usunięte

4

https://www.autobild.de/artikel/formel-1-audi-21665653.html
Audi w F1 najprawdopodobniej z Sauberem.
Myslicie dobry ruch?

3

@SteuerFreiMoney No i dobrze. Niech zajadą Merca

konto usunięte

0

@fcbarcafan19 jakos dziwnie czuje dominacje Porsche i w F1 i w WEC

0

@SteuerFreiMoney To Porsche też do F1 wchodzi?

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 z tego co mi wiadomo to tak.
https://sportowefakty.wp.pl/formula-1/1007516/porsche-chce-zdominowac-f1-padly-konkretne-slowa
Grupa VAG szaleje.
Porsche-WEC/F1
Audi-F1/WEC(?)
Lambo-WEC

konto usunięte

2

@fcbarcafan19 podobno z Red Bullem

konto usunięte

2

@MesQueUnClub96 mam nadzieje,ze bedziemy mogli to nazywac Porsche i barwy tez zostana Porsche.

2

@SteuerFreiMoney Szkoda, że nie pod nazwą Volkswagen. Na pewno by poprawili postrzeganie swoich samochodów, bo jednak Porsche ma już wyrobioną markę.

No i ten widok. Na podium dwa Volkswageny :D

0

@SteuerFreiMoney Oby bo jakoś lubię ich wyścigowe barwy. Ale to będzie zależało od tego kto więcej kasy wyłoży :)

konto usunięte

2

@Hosh no bylby piekny widok,ale jako grupa logiczne,ze na Porsche postawili,wlasnie dlatego,ze juz sa "marka" w swiecie motorsportu.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 niby tylko czern,biel i troche czerwieni,ale dobrze dobrane robia magie

1

@SteuerFreiMoney Dokładnie tak.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?