La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

konto usunięte

7

W Austrii obywatele w pismach urzędowych będą mogli wybrać jedną z sześciu płci

Dokąd ten świat zmierza? 2022 rok i trzeba tłumaczyć, że płcie są dwie? Jeżeli ktoś nie wie jaką ma płeć, to zagląda sobie w gacie i na podstawie tego co tam ma, zaznacza 'kobieta' , albo 'mężczyzna'. Inne opcje to wyobrażenie danego człowieka, które nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Urojenie, choroba psychiczna, którą należy leczyć. Takie opcje w pismach urzędowych to tylko i wyłącznie wyobrażenie kogoś, które nie istnieje

Link
https://pch24.pl/teczowa-rewolucja-pozera-austrie-w-dowodzie-mozliwosc-wyboru-szesciu-plci/

konto usunięte

0

@P33ck Oj chyba poleci w gorące

1

@P33ck zaznacz więc facet a inni niech se zaznaczają jak chcą. Jeżeli w Twojej opinii jest to idiotyzm to masz prawo tak uważać. Nie ma się w zasadzie o co dziwowac i spierać.

0

@P33ck Oj, coś czuję, że zaraz będą Cię smażyć ;)

0

@P33ck Dla mnie cudowny pomysł, oby trafił do Polski w wersji rozszerzonej i będę mógł zaznaczyć moja ulubiona płeć - lunagender. Wtedy w zależności od księżyca mogę być raz chłopcem raz dziewczynką w dogodnych dla mnie sytuacjach.

0

@P33ck
idiotyzm do potęgi i tyle, uważam podobnie jak ty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?